Referanslarımız

Toplu SMS kullanımında ön ödemeli sistemin avantajlarından yararlanmak isteyen firmalar Turkcell’in ön ödemeli toplu SMS sisteminden yararlanmaktadırlar. Ön ödemeli kullanım, aynı bireysel hatlarda olduğu gibi kurumsal müşterilere de pratik ve kullanıcı dostu bir sistem sunmakta ve bu özellikleri sayesinde her geçen gün daha fazla firma tarafından tercih edilmektedir. Mobilport, Turkcell’in bu sistemdeki satış ve tahsilât merkezidir.

Ön ödemeli toplu SMS kullanımı hakkında daha ayrıntılı bilgi için Turkcell’in web sitesini ziyaret edebilir, ya da ekibimizle 0532 755 0 767 SMS Hattı’nı arayarak irtibata geçebilirsiniz.

Türkiye’de yazılım sektörünün en önemli firmalarından biri olan Netsis Yazılım A.Ş. ile SMS gönderimi alanında bir projeye imza atılmıştır.

Hem bayi ve iş ortaklarına gerekli durumlarda toplu olarak SMS gönderilmesini, hem de program içinde gerçekleştirilen bazı işlemler sonucunda otomatik olarak müşterilere ve iş ortaklarına bilgilendirme amaçlı SMS gönderilmesini mümkün kılan bu uygulamaya Mobilport Çağrı Merkezi çeşitli şekillerde destek hizmetleri vermiştir. Bu hizmetler kapsamında çağrı merkezi aracılığı ile uygulama program kullanıcılarına tanıtılmış, çalışır konuma gelmesi ile ilgili tanımlamalar yapılmış ve satış işlemleri gerçekleştirilmiştir.

Otomatik SMS gönderimi hakkında daha detaylı bilgi için Netsis Yazılım web sitesini ziyaret edebilirsiniz.