Hizmetlerimiz

Mobilport, sahip olduğu deneyimli kadrosu, ileri düzey teknik altyapısı ile firmalara çok çeşitli çağrı merkezi hizmetleri sunmaktadır.

Aşağıda kısaca belirtilmekte olan hizmetlerin her birinde temasa geçilen müşterilerin analizinin yapılması çok büyük önem taşımaktadır. Mobilport’un hem hizmetin sunulmasından önce, hem de sunumu sırasında devamlı olarak gerçekleştirdiği müşteri davranışları analizleri sayesinde doğru ürün, doğru hizmet kanalıyla kullanıcıya sunulur.

Müşteri Kazanma ve Değer Büyütme Hizmetleri

Müşteri kazanma hizmetleri kapsamında; müşterinin daha önce fikir sahibi olmadığı bir ürün veya hizmet ile ilgili bilgilendirilmesi, bu ürün veya hizmetin pazarlanması ve satışının yapılması süreçleri yer almaktadır.

Firmaların müşterilerine (B2C) veya iş yapmakta olduğu diğer firmalara (B2B) inbound ve outbound aramalarla verilen telesatış hizmeti, bununla beraber firmalar adına kampanya, üyelik, inbound aramalarla gelen siparişler vb. aktivitelerin yönetimi de müşteri kazanma hizmetlerimiz arasındadır.

Müşteri değerlerini büyütme hizmetlerimiz kapsamında ise hali hazırdaki müşterilerin yarattıkları katma değerin büyütülmesi amaçlanmaktadır. Bu serviste de inbound ve outbound telesatış uygulamaları etkin olarak kullanılan bir yoldur.

Müşteri Tutundurma Hizmetleri

Bu hizmetlerin ortak amacı; müşteriyi bir firmanın, ürünün ya da servisin kullanıcısı olarak tutmak ve müşteri bağlılığını en üst seviyeye çıkartmaktır.

Dedike müşteri temsilcisi ve “loyalty club” hizmetleri, churn programları ve müşteri şikâyetlerinin yönetimi Mobilport’un sunduğu müşteri tutundurma hizmetleri kapsamındadır.